Przeskocz do treści

Więcej niż komedia

Twórcy „Strasznego Filmu”, który wszystkich swoich widzów rozbawił do łez, postanowili wydać coś równie dobrego, albo nawet lepszego! Ile razy w swoim życiu zastanawiałeś się, jak żyją bogacze, którym do szczęścia nie brak niczego? Teraz masz okazję spojrzeć na ich życie z przymrużeniem oka w rewelacyjnej produkcji, jaką jest komedia 50 twarzy Blacka online dostępna na film-milosc.pl

Christian Black zdaje się spełnieniem marzeń każdej otaczającej go kobiety. Nieziemsko przystojny, obrzydliwie bogaty właściciel dużej firmy z pięknie urządzonym mieszkaniem ma jednak jeden sekret, którego pilnie strzeże przed światem. Pewnego dnia na jego drodze staje młoda, seksowna i piękna dziennikarka- Hannah Steel. Wydawać by się mogło, że jej głównym celem jest pokazanie drogi do bogactwa, jaką musiał przejść Christian. Rzeczywistość okazuje się go zaskoczyć. Hannah, z pozoru miła kobieta, w rzeczywistości jest wścibską pisarką, pragnącą dotrzeć do największych tajemnic milionera.

Christian nie radzi sobie w łóżku z kobietami. Nie potrafi zbudować normalnej relacji przez co nie spotkał jeszcze partnerki godnej jego łoża. Czy Hannah to wykorzysta w swoim wywiadzie? Czy dotrze do urodziwego Christiana w sposób, w jaki nikomu dotąd się nie udało? A może zbudują wspólnie niecodzienną relację, z której obydwoje będą zadowoleni? Przekonaj się koniecznie i obejrzyj komedię, która na wszystko ma jakieś wytłumaczenie, dla której nie istnieją żadne schematy kulturowe, ani obyczajowe. Ten film rozbawi was do łez i przyczyni się do oryginalnego sposobu patrzenia na wypaczone gusty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *